Lipidler, Karotenler, Vitaminler

Ürünün adı Özelliği Görünüm Ana uygulama
Fonksiyonel Lipidler
Ana uygulama 50%/67% Beyazımsı beyaz toz Sağlık ve fonksiyonel gıdalarda kolesterol kontrolü, süt ürünleri; kozmetik için onarım, anti-inflamatuar, nemlendirici maddeler olarak
Vit E Karışım (Mixed Tocopherol) 30% Açık sarı toz Antioksidanlar olarak, gıda, hayvan yemi vb. için besin takviyeleri
D-α Tocopheryl Acetate 50% Beyaz Toz As a dietary supplement, nutritional supplements for hard capsules etc.
DHA Tozu (DHA Powder) 7% /10% Beyazdan Açık sarıya doğru toz Dairy products, milk drinks, solid drinks, health food, functional food, etc.
Arachidonic acid (ARA Powder) 10% Beyazdan Açık sarıya doğru toz As a nutritional enhancer for various types of food, health food and medicine.
CLA Gliserid (Conjugated Linoleic Acid) Glycerides 40% Beyaz,beyazımsı Toz Sağlık gıdaları, fonksiyonel yiyecekler, katı içecekler, süt ürünleri, sütlü içecekler vb.
Kabak Çekirdeği Yağı (Pumpkin Seed Oil) 25%/50% Beyazımsıdan Açık sarıya doğru Toz Yiyecek, içecek, sağlık gıdaları için besin arttırıcı olarak.
Keten Tohumu Yağı (Flaxseed oil) 50% Beyazımsıdan Açık sarıya doğru Toz Yiyecek, içecek, sağlık gıdaları için besin arttırıcı olarak.
Karotenoidler
Doğal Likopen (Natural Lycopene) 1%/5%/10% Koyu Kırmızı Toz Doğal renklendirici maddeler olarak gıda, ilaç, sağlık gıdaları, kozmetik ve hayvan yemi için antioksidanlar.
Doğal β Karoten (Natural β Carotene) 1%/10% Portakaldan Kırmızıya Toz Doğal renklendirici maddeler olarak gıda, ilaç, sağlık gıdaları, kozmetik ve hayvan yemi için antioksidanlar.
Doğal Astaksantin (Natural Astaxanthin) 1% /2% Kırmızıdan, Koyu kırmızıya Toz Doğal renklendirici ajanlar olarak gıda, ilaç, sağlık gıdaları ve kozmetikler için antioksidanlar.
Lutein 5%/10%/20%/40% Portakaldan-Kırmızıya, Toz Doğal renklendirici maddeler olarak gıda, sağlık gıdaları, ilaç ve hayvan yemleri için antioksidanlar.
Lutein Ester 5%/10%/20% Portakaldan-Sarıya Toz Doğal renklendirici maddeler olarak gıda, sağlık gıdaları, ilaç ve hayvan yemleri için antioksidanlar.
Zeaxanthin 5%/10%/20% Hafifi Kırmızı Toz Doğal renklendirici maddeler olarak gıda, sağlık gıdaları, ilaç, kozmetik ve hayvan yemi için antioksidanlar.

Yakından Bakınca

ALGEA

ALGEA, yürüttüğü araştırma ve çalışmaları ile Takviye Edici Gıda alanında, etkinliği kanıtlanmış yenilikçi faydalı ürünler tasarlar ve üretir. İnsan hayatına yaşam kalitesi katmayı görev edinmiş bir adanmışlıktır