Uzmana Sor

Admin: Merhabalar hanımefendi, öncelikle zamana göre verdiğiniz kilo gayet sağlıklı görünüyor. Fakat daha hızlı kilo vermek ve verdiğiniz kiloları geri almamak için 15-20 dk olan düzenli yürüyüşünüzü aksatmadan 20-30dk ya çıkarabilir ve takviye gıda alırsanız hem kilo verme hızınızı artırabilir hem de kiloları tekrar almanızın önüne geçebilirsiniz.
Merhabalar, yaşınız genç olduğundan kilo vermeniz nispeten daha kolay olacaktır. Bunun için rutininize daha fazla hareketlilik katıp mümkünse düzenli spor yaparak ve takviye gıdalarla bunu destekleyerek sizin için ideal kabul edeceğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Eğer yine başarısız olursanız diyetisyenden destek alabilirsiniz.
Admin: Merhabalar boy kilo oranınız cinsiyete göre farklılık gösterebilir. Ama sağlık açısından baktığımızda boyunuza göre kilonuz yüksek kabul edilmektedir. 10-15 kilo kadar vermeniz ve o kiloda kalmanız sağlığınız için faydalı olacaktır. Fiziksel görünümünüz için daha fazla kilo vermek isterseniz de yediklerinize dikkat edip düzenli spor ve takviye gıda ile sizi rahat hissettiren kilonuzu koruyabilirsiniz.
Admin: Merhabalar hanımefendi, öncelikle bir diyetisyen kontrolünde diyete başlamanız faydalı olacaktır. Vücudunuzu fazla zorlamadan iş dışında kalan zamanlarda da hareketliliğinizi artırıp takviye edici gıdalarla kilo verebilirsiniz.
Admin: Merhabalar, öncelikle belirtmeliyiz ki her birey kilo alma ve verme konusunda kendine özgü farklılıklar taşır. Bu farklılıkların belirlenip ona uygun diyet programı hazırlanması ve mümkünse bu programın spor ve takviye edici gıdalarla desteklenmesi ideal olacaktır. Bunun için öncelikle bir diyetisyene başvurmanızı öneririz. Yaşınız henüz genç olduğu için programı düzenli takio ettiğinizde vücudunuz alışacak ve hem kilo almanız zorlaşacak hem de daha kolay kilo verebileceksiniz.
Admin: Merhabalar, öncelikle kişisel özelliklerinize ve şartlarınıza göre uygun bir program hazırlaması için diyetisyene başvurmanız gerekiyor. Ayrıca diyet ile birlikte hafif egzersiz ve takviye edici kullanırsanız kilo verme hızınız artarken diyeti ve sporu bıraksanız dahi kiloyu geri alma oranınız azalacaktır.

Soru Sor